РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У семінарії відбулися вибори Управи Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 08 лютого 2020 13:15 | |||
Опісля братчики направилися до конференц-залу, щоб підсумувати діяльність Братства за останній рік, обговорити актуальні питання, а найголовніше – вибрати нову Управу Братства, як це традиційно відбувається кожного року. Розпочалось засідання з молитви, яку очолив владика Григорій. До слова був запрошений семінарист V курсу бр. Тарас Фаль, екс-голова Братства, який на кінець свого мандату виразив глибоку шану владиці Григорію за молитву та всесторонню підтримку, а також усім братчикам за спільні молитви, активну участь у харитативній діяльності, творчих вечорах, місійній діяльності. Опісля річну фінансову звітність підсумував скарбник Братства бр. Андрій Петришин (VI курс). Владика Григорій зі своєї сторони подякував колишній управі Братства за сумлінне виконання обов’язків та усім братчикам за молитву та активну діяльність Братства. Відтак настав довгоочікуваний момент виборів. За традицією підрахунок голосів проходив під егідою найстаршого братчика, яким виявився семінарист II курсу бр. Андрій Капустинський. Підсумки голосування Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці»: - Голова Братства – бр. Микола Гірняк (V курс); Див.фоторепортаж:
|