... Відбулося представлення Різдвяних місій
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< лютого 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Відбулося представлення Різдвяних місій PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 11 лютого 2022 22:06

predstavlennya rizdvyanykh misiy 202210 лютого 2022 року у семінарійному актовому залі відбулося представлення місійних поїздок під час різдвяних свят. На захід завітали проректор з виховної частини о. Василь Чава, духівник о. Михайло Коліщак, префекти о. Богдан Хом’як та о. Роман Копач. Вечір розпочався з молитви, а відтак слово перейняли дрогобицькі семінаристи-місіонери, які розповіли про своє служіння у греко-католицьких парафіях на східних теренах України під час зимових вакацій.

В основну братія допомагала священникам Донецького екзархату. Отож, брати ІІІ-го курсу Ярослав Медянко та Олег Мисько розповіли, як їм колядувалося в м. Кривий Ріг. Студенти ІV-го курсу бр. Андрій Капустинський та бр. Дмитро Голик побували в козацькому місті Запоріжжя. Місто Токмак почув звістку про Різдво ГНІХ з уст семінаристів Богдана Піддубного (ІV-ий курс) та Мар’яна Курила (бр. ІІІ-й курс). Студенти ІІІ-го курсу бр. Василь Оркуш та бр. Михайло Луцак розповіли про свої відвідини парафії в м. Лисичанськ.

Під час різдвяних місій братія мали змогу збагатитися пастирським досвідом, за що склали вдячність вл. Григорієві Комарові, єпископові-помічникові Самбірсько-Дрогобицької єпархії та духівникові братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці», самому братству та ректоратові ДДС.

Брати-місіонери настільки захопливо представляли свою різдвяну мандрівку, що інші семінаристи запалилися місійним Духом та постановили собі взяти участь у пасхальних місіях.

  • Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: