... У семінарії відбувся День відкритих дверей! [ФОТО]

< листопада 2017 >

У семінарії відбувся День відкритих дверей! [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Четвер, 30 листопада 2017 18:43

alt30 листопада 2017 року до Дрогобицької духовної семінарії завітали особливі гості – студенти та викладачі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка на чолі з ректором п. Надією Скотною. Метою візиту було знайомство молодих людей з життям семінарії, заклик до дружби та співпраці між Церквою та студентською молоддю. Організатором зустрічі виступив капелан університету о. Олег Кекош, а екскурсію семінарійним будинком провели брати 5 курсу.

Розпочалась зустріч у актовому залі виступом ректора семінарії о. Мирона Бендика, який представив студентам мету і завдання духовного навчального закладу а також розповів про особливості навчання і виховання семінаристів. Відтак до студентів звернулась п. Надія Скотна, яка подякувала семінарії за співпрацю і висловила надію, що вона буде продовжуватись і надалі. Відтак розпочалась екскурсія семінарійним будинком. Студенти мали змогу познайомитись з усіма сферами життя семінариста. Брати показали молоді навчальний корпус, аудиторії, житлові кімнати, спільно помолились у каплиці, відвідали репетицію хору «Оранта». Завершенням зустрічі стало спільне чаювання у семінарійній трапезні, де у невимушеній атмосфері студенти могли поспілкуватись з семінаристами та висловити свої враження від перебування в семінарії.

Див.фоторепортаж: