... Розпочався новий навчальний рік у Дрогобицькій семінарії [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2021-2027 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< вересня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Розпочався новий навчальний рік у Дрогобицькій семінарії [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 02 вересня 2019 21:14

alt2 вересня 2019 року в Дрогобицькій духовній семінарії стартував новий навчальний рік. Розпочався етап духовного та інтелектуального зростання для братів-семінаристів з урочистої Божественної Літургії, яку очолив о. Мирон Бендик, ректор семінарії, у співслужінні чисельного духовенства. Супроводжував богослужіння співом семінарійний хор "Оранта", регентом якого є о. Андрій Бунь, викладач семінарії.

У своїй проповіді о. Мирон опирався на євангельський уривок дня від Мт. 1, 9-15, наголошуючи, що наша семінарія є своєрідною пустелею, пройти дорогою якої необхідно впродовж шести років навчання. Проповідник зазначив, що семінарія необхідна семінаристу для загартування, подібно як і Христу була необхідна пустеля, щоб пройти гідно випробування, відкидаючи спокусливі пропозиції лукавого. Разом із тим оратор звернув увагу на те, що як Христу служили ангели, так і служителями семінарії є настоятелі, отці-викладачі, духівники, сповідники, які намагаються закласти у серця семінаристів зерно Божої любові.

По завершенні Літургії традиційно відбувся Чин освячення підрясників для другокурсників, який здійснив о. Мирон. Водночас ректор привітав новоприбулих братів-першокурсників, які вступили до лав нашої семінарії, а також подякував усім присутнім батькам, які підтримали своїх синів у нелегкому рішенні вступити до семінарії.

Після спільного фото відбулася святкова трапеза, в часі якої брати-семінаристи мали змогу привітати одне одного та поділитися своїми враженнями від проведених літніх вакацій.

Див.фоторепортаж: