ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2022-2028
навчальні роки
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- 1 червня - 6 липня 2022 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 8, 9 і 11 липня 2022 (деталі будуть повідомлені) - Запрошуємо контактувати за допомогою електронної пошти admin@dds.edu.ua
Перекласти на...
Нові матеріали
- 01/07 Іван Іваненко, «Устрій відродженого чоловічого Студійського монашества в Україні від 1898 р. до сьогодення» (науковий керівник - вл. Григорій Комар, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- 26/06 Завершення навчального року в Дрогобицькій духовній семінарії [ВІДЕО]
- 19/06 Семінарійна спільнота предстояла перед Богородицею у Биличах
- 10/06 Вийшов черговий номер семінарійного «Слова»
- 09/06 Відбулися підсумкові іспити на підготовчому курсі
РОЗДІЛИ САЙТУ
Читайте черговий номер семінарійного часопису "Слово" |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 29 грудня 2019 10:57 | |||
На початку, у вступній статті «Підкорюйте землю», ректор семінарії о. д-р Мирон Бендик по-богословськи представляє феномен культури як позитивну відповідь людини на Боже доручення володіти творінням, одночасно наводячи приклад не прийняття цієї заповіді і, як наслідок, народження культури споживацтва. Роман Ковівчак у своїй публікації «Християнство та українські народні звичаї» подає традиції святкувань основних християнських свят, а також наводить сучасні, безкритично запозичені псевдо-християнські тенденції. Про церковний етикет розповідає Юрій Бігун, а тематику інкультурації у статті «Інтернаціональний Христос» порушує Ярослав Мисак. Святослав Радик висвітлює модну сьогодні т. зв. культуру Ньюейдж, яка характеризується різного роду окультними практиками, екологізмом, холізмом тощо. Цікаву підбірку описів постатей святих, які потрудилися для культурного розвитку середовища, в якому жили, представляє Тарас Петруняк у публікації «Святі та їхня культурна спадщина». Володимир Литвин у своїй статті розкриває тему «Християнство — еволюційна вершина розвитку культур». Згадуючи про 30-ту річницю виходу УГКЦ з підпілля, Тарас Фаль коротко перебігає сторінками її історії, показуючи вірність нашої Церкви Богові за будь-яких умов («30 літ від переходу до Світла Воскресіння крізь терни катакомб»).
|