... У семінарії відбулася презентація приватної колекції монет [ФОТО]

< березня 2021 >

У семінарії відбулася презентація приватної колекції монет [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Вівторок, 02 березня 2021 20:49
alt2 березня 2021 р. Б. в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулася презентація приватної колекції монет студента V-го курсу Ярослава Мисака. Відвідати виставку прийшли семінаристи, представники ректорату, викладачі та працівники семінарії.

Розпочалося дійство з молитви, яку очолив проректор з навчальної частини о. Роман Андрійовський. У своєму вступному слові проректор наголосив, що кожне хобі несе у собі позитивний відтінок, адже дає можливість пізнати певну культуру, епоху чи історичну постать.

Відтак до слова було запрошено бр. Ярослава Мисака, який із захопленням розповів спільноті про свою чималу колекцію. Колекціонування нумізмата розпочалося ще зі шкільної парти, продовжилося у студентські роки і станом на сьогодні складається з монет різних частин світу (Америки, Африки, Європи та Азії). Колекція включає ювілейні та срібні монети, монети Національного банку України та монети інвестиційні. Варто зазначити, що найстарша монета в колекції сягає початку XVIII ст. Після докладного представлення колекціонером присутні мали змогу оглянути експозицію та поставити йому запитання.

Див.фоторепортаж: