... Семінаристи 6-го курсу відвідали Медіацентр «Благовість» [ВІДЕО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< вересня 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Семінаристи 6-го курсу відвідали Медіацентр «Благовість» [ВІДЕО] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 07 вересня 2022 17:52

blahovist 2022В рамках курсу «Пастирська практика» семінаристи 6-го курсу разом з викладачем о. Романом Андрійовським 6 жовтня 2022 р.Б. відвідали Медіацентр СДЄ «Благовість». Центром опікується о. Андрій Бунь, який з радістю погодився розповісти братії про довгий нелегкий шлях його виникнення, розвиток та мету. Офіційно Медіацентр був відритий близько двох місяців тому, а формувався він протягом тривалого часу.

О. Андрій розповідав гостям про специфіку та методологію діяльності медіацентру: починаючи від звичайного аматорства і особистої кмітливості працівників аж до більш складних та професіональних форм. Зустріч була поділена на дві частини: теоретичну, де отець наголошував на важливості саме такого виду служіння у тогочасну добу мас-медіа, а відтак практичну, де семінаристи мали можливість спробувати себе в ролі ведучих, гостей, операторів та режисерів.
Отримавши інструктаж від співробітників центру, семінаристи продемонстрували свої вміння на практиці, створивши власний відеорепортаж на довільну тему. Виконуючи поодинці різні функції, семінаристи працювали як єдина команда, немовби єдине Тіло Христове, яке, хоч поділене на різні члени, діє синергійно. Кожен дебютував у якійсь ролі: ведучий (Михайло Бонк), гість студії (Василь Коваль), камери (Максим Качала, Тарас Петруняк, Микола Прунчак, Андрій Дзюрман), режисура (Назар Городиський, Святослав Радик). Супервізія - о. Андрій Бунь, Мирослав Ющишин, Андрій Кісик (співробітники Медіацентру).
Праця Медіацентру «Благовість» є дуже плідною і корисною для Самбірсько-Дрогобицької єпархії, адже кожна важлива подія не обходиться без їхньої участі. Завдяки діленню теоретичним та практичним досвідом семінаристи отримали чудовий приклад: коли з довгої безнастанної праці та наполегливості можна творити великі діла, тим самим немовби втілюючи в життя знаменні слова патріарха Йосифа Сліпого: «Великого бажайте…».
Семінаристи дуже вдячні о. Роману Андрійовському, о. Андрію Буню та всім співробітникам Медіацентру за незабутній інструктаж, ділення своїм досвідом за приємну зустріч та за великий християнський приклад жертовного та ревного служіння Богові та народові.

  • Воркшоп: відеорепортаж про відвідини семінаристами медіацентру "Благовість" СДЄ

 

  • Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: