... Шевченкові дні в Дрогобицькій духовній семінарії [ВІДЕО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< березня 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Шевченкові дні в Дрогобицькій духовній семінарії [ВІДЕО] PDF Друкувати Електронна адреса
Четвер, 09 березня 2023 21:40

shevchenkivski dni 2023

9 березня 2023 року Божого спільнота Дрогобицької духовної семінарії в урочистий спосіб вшанувала пам’ять патріарха української літератури – Тараса Шевченка. Великий пророк та «велетень у царстві духа», як його називає уродженець Дрогобиччини Іван Франко, запропонував для українців своєрідну ідею, що об’єднує усіх українців. Поезія славного Кобзаря проймає усе наше єство і заторкує найщиріші почуття тих, що справді любить Україну, як її любив Тарас.

В актовому залі відбувся літературний вечір памʼяті Великого Кобзаря. На заході були присутні не лише семінаристи, але і проректори, префекти та викладачі. Після спільної молитви ведучі пригадали слухачам віхи життя та нелегку долю Тараса Григоровича. А відтак із семінарійної сцени прозвучало чимало віршів мислителя у виконанні семінаристів різних курсів. І хоча поезія була різного жанру, проте кожен зумів відшукати у ній слова, які не втрачають своєї актуальності у сьогоденні.

На завершення до слова запросили проректора з виховної частини о. Василя Чаву, який підкреслив важливість для кожного українця особи та напрацювань Т. Шевченка, який є зразком любові до Бога, до людини і до своєї Батьківщини.

Як відповідь на заповітні слова «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути незлим тихим словом» дрогобицька семінарійна спільнота підготувала та опублікувала на семінарійних медіаресурсах власну інтерпретацію творів Т. Шевченка. Група семінаристів підготувала відеоролик з "Молитвою до Богородиці" з поеми "Марія", а семінарійний секстет - вокальну композицію за мотивами творів "Думи мої, думи мої..." та "Заповіт".

"Молитва до Богородиці" з поеми Т. Шевченка "Марія"

Вокальна композиція за мотивами творів Т. Шевченка

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE: https://www.youtube.com/@dseminaria