РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У Дрогобицькій семінарії святкували День Матері |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 12 травня 2023 20:13 | |||
"Це свято триєдино спогадує наших матерів: Мати Божу, Неньку Україну та рідних наших матусь", – висловився ведучий заходу. Декламуючи вірші та виконуючи музичні твори, брати вітали тих, кому завдячують своїм життям та вихованням. Сюрпризом був, зокрема, підготовлений для них відеоролик та гумористична сценка, якою семінаристи намагалися зобразити кумедні сторони збирання речей до семінарії зі своїми батьками. Після пісень та віршів брати винесли своїм рідним троянди в знак вдячності за їхню любов. На завершення заходу слово взяв о. Василь Чава, проректор з виховної частини. Подякувавши родинам студентів за християнське виховання своїх дітей та сприяння у їхньому семінарійному житті, отець звернув увагу і на актуальну ситуацію в нашій країні: "При цій гарній нагоді слід згадати і про тих матерів, чиї діти віддали своє життя за свободу нашої Батьківщини. Їхні жертви дають нам надію та можливість жити далі. Проте, жертви цієї не було б, якби їхні батьки не вживили в них любов до України. Тому молімось за тих, чиї сини та дочки зараз захищають нашу Неньку, або ж віддали за неї своє життя". Після виступу всі присутні перейшли до семінарійної каплиці, де спільно помолилися Молебень до Матері Божої та нашої Заступниці. Згодом сім'ї семінаристів мали спільне святкове частування у трапезній. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|