РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У семінарії відбувся День відкритих дверей |
Субота, 13 травня 2023 20:21 | |||
13 травня 2023 р. Б. у Дрогобицькій семінарії пройшов День відкритих дверей. Гості мали можливість ознайомитися з особливостями семінарійного життя та дізнатися, яким чином виховуються майбутні священнослужителі. Відповідальними за проведення події були семінаристи V курсу. Згідно з підготовленою програмою, в рамках Дня відкритих дверей гості спільно зі студентами та членами семінарійної управи помолились Молебень до Матері Божої та поспілкувалися з о. Мироном Бендиком, ректором семінарії. Крім цього гостям показали короткий фільм про семінарію, розповіли про основну діяльність студентів та провели екскурсію по будинку ДДС. Сюрпризом для них став музичний дарунок від семінарійного вокального колективу. На завершення Дня відкритих дверей було проведене спільне частування у семінарійній трапезній. Так гості ознайомилися із внутрішнім життям Дрогобицької духовної семінарії. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|