РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінарія долучилася до прощі з Дрогобича в Грушів |
Понеділок, 15 травня 2023 14:23 | |||
14 травня 2023 р. Б. Дрогобицька духовна семінарія долучилася до щорічної єпархіальної прощі до села Грушів, організованої з нагоди Дня матері та 36-ліття об'явлення Пресвятої Богородиці. Зібравшись зранку біля Катедрального храму Пресвятої Трійці, семінарійна спільнота разом із парафіяльними громадами Дрогобиччини вирушила молитовною ходою до чудотворного місця. Семінаристи долучились до організації пішої мандрівки, зокрема, через очолювання груп людей та супровідний спів. У цей день були відслужені Утреня, Молебень до Божої Матері та чин Водосвяття, очолювані о. Богданом Хом'яком, префектом ДДС, та супроводжувані співом семінаристів. Згодом прочани помолились Архиєрейську Божественну Літургію, очолювану владикою Ярославом (Прирізом), єпископом Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні з вл. Григорієм (Комарем), єпископом-помічником, та священниками, що прибули з різних куточків єпархії. Богослужбовий спів вів семінарійний хор "Оранта", керівником та диригентом якого є о. Андрій Бунь. Вл. Ярослав під час проповіді звернув увагу, зокрема, на актуальну для нашого народу проблему війни: "Заносячи наші молитви сьогодні, у День матері, як не звеличити Богородицю за її материнське заступництво українського народу? Як не вознести наші молитви до неї за нашу неньку Україну, з якої ми черпаємо наші цінності та традиції? Як сьогодні не звеличити наших матерів, особливо тих, які пожертвували своїх синів та дочок на вівтарі Батьківщини? Як не дякувати їм за цю велику жертву? Нехай Богородиця у своїй милості принесе цим матерям розраду і потіху. Тому продовжуймо молитися та боротися, і Бог нам допоможе. Тоді Україна обов'язково переможе". Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|