... Відеоролик про внутрішнє життя Дрогобицької семінарії вже у вільному доступі [ВІДЕО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< листопада 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Відеоролик про внутрішнє життя Дрогобицької семінарії вже у вільному доступі [ВІДЕО] PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 10 листопада 2023 20:32

zhyttja studenta 2023Нещодавно на YouTube-каналі ДДС було опубліковано цікаве відео під назвою "Життя студента духовної семінарії", яке набирає популярності серед глядачів. Воно яскраво демонструє глядачам щоденний розпорядок та різноманітні відповідальності й активності семінаристів впродовж цілого навчального року. Хочете більше дізнатися про те, як воно зʼявилося.

Відео підготували брати Михайло Білинський (III курс), Володимир Паньків (IV курс) та Мар'ян Курило (V курс). Семінаристи так оповідають про обставини та процес формування відеоролику: "Спершу цей матеріал був підготовлений для показу гостям Дня відкритих дверей у ДДС, який відбувся у травні 2023 р.Б. Згодом о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, запропонував доопрацювати його для публікувації на семінарійному YouTube-каналі. Ми з радістю відгукнулися з огляду на два основні чинники. По-перше, ми зауважили популярність у мережі Інтернет різноманітних відео "зсередини" духовних закладів, що вказує на зацікавленість людей внутрішнім життям Церкви. По-друге, наші знайомі, друзі і близькі часто розпитують про деталі нашого семінарійного життя. Відповіддю на такі онлайн- та оффлайн-запити і мав послужити наш відеоролик. Чорновий матеріал був відзнятий лише за декілька днів, а монтаж забрав значно більше часу внаслідок постійного доповнення та удосконалення первинної концепції відео. Таким чином за декілька місяців доопрацювань (під час літніх канікул не було надто багато вільного для цього часу - ми провадили літні християнські табори) наше відео нарешті набуло такого вигляду, щоб бути представленим широкому загалу. Надіємось, воно допоможе людям побачити життя семінарії зсередини та знайти відповіді на свої питання".

Запрошуємо до ближчого ознайомлення з внутрішнім життям Дрогобицької семінарії, переглянувши відповідне відео на семінарійному YouTube-каналі.

Див. відео "Життя студента духовної семінарії":

 

Аби не пропустити інших цікавих відео, підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM: https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE: https://www.YOUTUBE.com/channel/dseminaria/
~ TWITTER:https://TWITTER.com/dds_ua