РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 24/07 Юрій МАЦІБОРА, «Пошуки єдності Київської митрополії у ХVII ст.» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент - о. ліц. Володимир Тухлян)
- 20/07 Богдан МАЦЬКОВИЧ, «Пастирська опіка над особами з психічними розладами» (науковий керівник – о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент - о. ліц. Євген Карпінець)
- 16/07 Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- 12/07 Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових студентів
Найпопулярніше
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Богдан МАЦЬКОВИЧ, «Пастирська опіка над особами з психічними розладами» (науковий керівник – о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент - о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій МАЦІБОРА, «Пошуки єдності Київської митрополії у ХVII ст.» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент - о. ліц. Володимир Тухлян)
Хресна хода вулицями Дрогобича |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 07 квітня 2024 20:54 | |||
Шлях проходив від катедрального храму Пресвятої Трійці до костелу Святого Апостола Вартоломея, Алеї пам'яті померлим героям, пам'ятника Героям Небесної сотні, храму Святих Апостолів Петра і Павла, музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича, та назад до катедрального храму. На кожній зупинці священники читали по декілька стацій та виголошували проповіді. На завершення хресної ходи вл. Григорій, зокрема, сказав: «Дві тисячі років тому в Єрусалимі також була Хресна дорога. Тоді хрест, що відчинив нам двері до неба, ніс наш Божественний Спаситель на гору Голготу. Тоді також, напевно, було так багато людей, як і сьогодні. Серед них, однак, були й байдужі, які стояли збоку і дивилися на все це без будь-яких почуттів. Їхнє серце не зворушилось. Для чого ж зібралися ми? Ми нині прийшли на Хресну дорогу, бо потребуємо надії, сили, відповідей на важкі питання. Ми йшли зі своїми болями, аби їх вгамувати. Але найголовніше, ми прийшли, аби не збайдужіти, як ті, хто стояв осторонь під хрестом на Голготі. Нині Христос питає кожного з нас: "Ти підеш за Мною, чи скажеш, що боїшся, і будеш непомітно стояти збоку?". Нехай Господь Бог збереже увесь наш народ від збайдужіння і захистить силою свого Животворчого Хреста». Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|