РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Хресна хода вулицями Дрогобича |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 07 квітня 2024 20:54 | |||
Шлях проходив від катедрального храму Пресвятої Трійці до костелу Святого Апостола Вартоломея, Алеї пам'яті померлим героям, пам'ятника Героям Небесної сотні, храму Святих Апостолів Петра і Павла, музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича, та назад до катедрального храму. На кожній зупинці священники читали по декілька стацій та виголошували проповіді. На завершення хресної ходи вл. Григорій, зокрема, сказав: «Дві тисячі років тому в Єрусалимі також була Хресна дорога. Тоді хрест, що відчинив нам двері до неба, ніс наш Божественний Спаситель на гору Голготу. Тоді також, напевно, було так багато людей, як і сьогодні. Серед них, однак, були й байдужі, які стояли збоку і дивилися на все це без будь-яких почуттів. Їхнє серце не зворушилось. Для чого ж зібралися ми? Ми нині прийшли на Хресну дорогу, бо потребуємо надії, сили, відповідей на важкі питання. Ми йшли зі своїми болями, аби їх вгамувати. Але найголовніше, ми прийшли, аби не збайдужіти, як ті, хто стояв осторонь під хрестом на Голготі. Нині Христос питає кожного з нас: "Ти підеш за Мною, чи скажеш, що боїшся, і будеш непомітно стояти збоку?". Нехай Господь Бог збереже увесь наш народ від збайдужіння і захистить силою свого Животворчого Хреста». Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|