РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінарія приймала гостей з нагоди дня відкритих дверей |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 25 травня 2024 20:36 | |||
Захід почався о 12:15 з Молебню до Пресвятої Богородиці, який очолив о. Мирон Бендик, ректор семінарії. Після молитви отець привітав усіх присутніх та запросив до актового залу, де в загальних рисах розповів про значення покликання до священства та можливості його реалізації у семінарійному житті. Згодом учасники дійства переглянули відеоролик про день семінариста, аби краще ознайомитися з діяльністю студентів ДДС. Після цього гостей провели до каплиці, де на них чекав музичний дарунок від семінарійного квартету в складі Юрія Мацібори (V курс), Дмитра Витівського (V курс), Богдана Фединяка (IV курс) та Романа Ковівчака (VI курс). Вокальний колектив заспівав два твори – авторські аранжування відомих пісень «Біля тополі» (гурт «Еней») та «Україно» (Т. Петриненко). Згодом гостей поділили на дві групи, для яких семінаристи провели екскурсії по навчальному та житловому корпусах, розповіли про особливості академічного та формаційного процесів у семінарії, показали можливості комп'ютерного класу та семінарійної бібліотеки, представили діяльність братства Введення у храм Пресвятої Богородиці та редакції часопису «Слово». Під час екскурсії бажаючі могли вільно задавати студентам свої запитання. На завершення святкового дня відбулась спільна трапеза, що стала нагодою для спілкування у більш неформальному середовищі. 14 листопада 2023 р. Б. семінарійну спільноту відвідали провід та студенти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка. Більше за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2923-u-seminariyi-vidbuvsya-den-vidkrytykh-dverey-dlya-hostey-z-drohobytskoho-peduniversytetu-2024.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|