РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Випускники ДДС зробили для семінарії пам'ятний подарунок |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 05 червня 2024 21:04 | |||
У середу, 5 червня 2024 р.Б., після Вечірні відбулося освячення ікони. Звертаючись до семінарійної спільноти, о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, зокрема сказав: "Чому ми сьогодні освятили ікону Св. Миколая? Бо сьогоднішньою Вечірнею ми вступили у четвер, який присвячений цьому великому святому. А четвер 6 червня 2024 р.Б. - особливий для наших шестикурсників, адже в цей день вони здають останній свій іспит у нашій семінарії". Проректор подякував випускникам за їхні старання, прикладені впродовж шести років задля особистого академічного та духовного розвитку, щоб згодом більш успішно послужити на ниві Христової Церкви. "Бажаю, дорогі випускники, аби Св. Миколай був для вас взірцем і покровителем на життєвих шляхах і у майбутньому служінні", - сказав він. Тим часом екзаменаційна сесія продовжується для всіх інших студентів. Як саме це відбувається можна переглянути на фото за посиланням: https://www.facebook.com/100063927160412/posts/pfbid0bXX11dB9xdkkbP7RzcHuSDrLR1Kbn8TGf96vhANcLgdXNfG1nBQnoZE3JeJWXu2Nl/?app=fb Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|