РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Випускники Дрогобицької семінарії отримали дипломи [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 17 червня 2011 15:06 | |||
У рамках урочистостей владика Ярослав (Приріз) висловив щиру вдячність хору "Оранта" Дрогобицької Духовної Семінарії за гідне представлення Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ в екуменічному фестивалі європейських хорів «Культура та Духовність – багатство Європи» (Трускавець, 28 та 29 травня 2011), а також вручив благословенні грамоти від владики Юліана (Вороновського), правлячого єпископа Самбірсько-Дрогобицького, для дирегента хору о. Андрія Буня, солістки Ірини Кліш (доцента кафедри народних музичних інструментів і вокалу ДДПУ ім. І Франка), концертмейстра Олександри Німилович (доцента кафедри музикознавства та фортепіано ДДПУ ім. І Франка) та Оксани Максимової (заслуженої артистки естрадного мистецтва України і старшому викладачу-методисту Дрогобицького Державного музичного училища ім. В. Барвінського), побажавши їм плідної праці задля розвитку духовної музики та співу.
|