... Молоді роки Ісуса
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< лютого 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28        

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Молоді роки Ісуса PDF Друкувати Електронна адреса

Ігор БРИНДАК

altВ Євангелії нічого не говориться, що робив Ісус між 12 і 30-м роком свого життя. Чи є цьому якесь пояснення? Читаємо Євангеліє від святого Марка: «І вийшовши звідти, прибув у свою батьківщину, а слідом за ним пішли і його учні. Якже настала суботу, він почав навчати у синагозі. Багато з тих, що Його слухали, дивувались, кажучи: «Звідки це оте в нього? Що то за мудрість, що йому дано і такі чуда, що діються його руками? Хіба ж він не тесля?» (Мк. 6, 1 - 3).

Отож, як бачимо, Ісуса знали в Назареті, як теслю. Як правило, людину з родом занять ототожнюють тоді, коли вона цим займається довший час. Це означає, що Спаситель займався в Назареті теслярською справою. Спочатку разом зі своїм опікуном Йосипом, а пізніше сам.
Також цей уривок показує, що на довший час Ісус з Назарету не відлучався, бо інакше люди б не дивувалися Його мудрості, а вирішили б, що він її здобув у часі подорожі.
Правда в багатьох може виникнути запитання: «Чому ж для проповіді Спаситель присвятив тільки три роки, а більшу частину свого життя – праці в майстерні?» А саме для того, щоб показати, що праця також може бути проповіддю. І таким чином, будь-хто з нас, навіть не маючи богословської освіти, може також проповідувати Христа.
Що ж стосується всіляких сенсаційних книжок, в яких пишеться, що Ісус в цей час подорожував в Індію чи в Тибет, то як ви зрозуміли, вони належать до розділу фантастики.

Ігор БРИНДАК. Молоді роки Ісуса // "З любов'ю у світ" № 2 2015

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити