... Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди празника Введення в храм Пресвятої Богородиці
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди празника Введення в храм Пресвятої Богородиці PDF Друкувати Електронна адреса
Неділя, 04 грудня 2022 21:01

Дрогобицька духовна семінарія. Єпископ Григорій Комар4 грудня 2022 року Божого з нагоди празника Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії на Господньому Престолі у семінарійному храмі була звершена Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив вл. Григорій Комар, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

З цієї нагоди навколо Престолу єдналося духовенство: о.д-р Роман Андрійовський, проректор з навчальної частини, о. Василь Чава, проректор з виховної частини, префекти семінарії о. Роман Копач і о. Богдан Хом’як. Крім дрогобицької семінарійної братії, були присутні гості-братчики «Введення в храм Пресвятої Богородиці» з Львівської духовної семінарії та Київської духовної семінарії. Згодом до спільної молитви долучився о.д-р Мирон Бендик, ректор ДДС. А прикрасив своїм співом богослужіння семінарійний хор «Оранта».

У своїй проповіді вл. Григорій Комар, що є і духівником братства, провів ряд аналогій між історією єврейського ковчега та Пресвятою Богородицею, лоно якої стало ковчегом Бога невмістимого, Спаса нашого Ісуса Христа. Тим самим єпископ підвів до того, що Богородиця є сповненням давніх прообразів, вона входить у Святая Святих саме тоді, коли там вже не було ковчегу Завіту і тим своїм входом заступає його відсутність. «Дорогі брати, – звернувся Кир Григорій, – ви маєте завдання стати “кивотами”, який буде нести людям Бога!»

По завершенні Служби Божої усі спільно помолилися Чин освячення води, а після окроплення молільників освяченою водою відбулося освячення 266-ти вервиць, які сплели брати-семінаристи для наших захисників та захисниць. Відтак традиційно відбувся постриг братів другого курсу у членів Введенського братства. Архиєрей цьогоріч постриг шестеро братчиків.

Після постригу слово подяки висловив о.д-р Мирон Бендик, зазначивши, що даний празник є не лише празником братства, але є й всієї Дрогобицької духовної семінарії і має родинний характер. Згодом святкування продовжилося у семінарійній трапезній, де за святковим столом теж линули слова подяки з уст бр. Романа Ковівчака, голови братства, та введенських братчиків, які завітали з інших семінарій.

Завершилося святкування уввечері молитвою, яку можемо назвати одою Пресвятої Богородиці, а саме Акафістом укладеним на Її честь та з нагоди цього славного богородичного празника.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA