РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Введенське братство здійснило традиційну щорічну прощу [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 09 листопада 2023 20:18 | |||
У монастирі св. Герарда (Чину Найсвятішого Ізбавителя) семінаристи помолились Божественну Літургію, очолювану ієромонахом Василем Оприском, у співслужінні з о. Богданом Хом'яком, префектом ДДС. Ігумен о. Михайло Гасяк провів семінаристам екскурсію по монастирю, показавши, зокрема, копію кохавинської чудотворної ікони Богородиці. У с. Раковець семінаристи відвідали церкву Положення Ризи Пресвятої Богородиці та джерело води, яке, за легендою, вважають цілющим. Згодом відправились до Личаківського цвинтаря, де на Марсовому полі та біля могили о. Ісидора Дольницького, засновника введенського братства, помолились пам'ятні панахиди. Завершилась поїздка прослуховуванням органного концерту Марка Новаковича у львівському будинку органної та камерної музики. Відеоролик про поїздку
Більше про минулорічну прощу за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/life/2/brotherhood/frat-news/2701-2022-10-29-19-37-47.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|