... У семінарії відбулося представлення книги о. Михайла Димида [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< березня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
У семінарії відбулося представлення книги о. Михайла Димида [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 04 березня 2020 20:56

alt04 березня 2020 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії в рамках циклу «Цікаві зустрічі» відбулося представлення книги «Богослов’я свободи: українська версія» професора Українського Католицького Університету о. д-ра Михайла Димида, одного із капеланів Майдану та активного учасника Автомайдану. Разом із тим о. Михайло є автором книги «Каміння Майдану», багатьох праць з еклезіології та канонічного права, а також збірок проповідей під час Майдану.

Розпочалася презентація з представлення автора книги ректором семінарії о. Мироном Бендиком. Відтак до слова був запрошений о. Михайло. На початку своєї розповіді модератор згадав буремні події на Майдані, учасником яких йому довелось бути. Оратор акцентував увагу на дивовижній мужності українського народу, який спільно гуртувався за небезпечних обставин заради кращої долі нашої Батьківщини. Отець розповідав про своє служіння на Майдані, яке проявлялося у відправі богослужінь та духовних повчань учасникам Революції Гідності. «Літургія єднала людей різних конфесійних приналежностей, під час яких вони мали можливість зустрітися з Богом та скріпити свою віру у нелегкому протистоянні», - зазначив спікер.

Далі отець перейшов безпосередньо до представлення свого наукового доробку. Книга складається з чотирьох розділів:

1. Богослов’я під час Майдану.
2. Публічне богослов’я на Майдані.
3. Етика Майдану.
4. Богослов’я після Майдану.

У книзі описано богословський аналіз подій Революції Гідності та її наслідків для українського суспільства. Зі слів отця Майдан сформував духовний простір, який вплинув на суспільство та Церкву. Автор книги висуває власну версію богослов’я Майдану, яка опирається на концепт свободи та сприяє діалогу між усіма гілками християнства, а також із представниками інших релігій в Україні.

По завершенні презентації слухачі мали нагоду поставити декілька питань доповідачеві. Опісля ректор семінарії о. Мирон подякував о. Михайлу за презентацію своєї книги та побажав натхнення до реалізації творчих ідей в написанні нових праць, а відтак висловив надію на подальшу співпрацю.

Див.фоторепортаж: