ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 2 червня по 4 липня 2025 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 7-8 липня 2025 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 21/06 Шістнадцять семінаристів отримали дипломи і нижчі свячення [оновлено, додано ВІДЕО]
- 02/06 Читайте новий випуск семінарійного часопису «Слово»
- 27/05 Пам'ятний подарунок від випускників ДДС
Найпопулярніше
- ЕФФАТА ДДС: "Взаємодія віри і науки на прикладі святої Гільдеґарди з Бінгена" (випуск №36) [ВІДЕО]
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
Семінаристи молились Великий канон Андрея Критського [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 05 березня 2020 20:41 | |||
Як відомо, Великий покаянний канон Андрія Критського складається з 250 тропарців (строф), які згадують події Священної історії Старого і Нового Завіту – від гріхопадіння Адама і до земного життя Христа. Приклади з біблійної історії є ілюстрацією до моральних розмірковувань, які мають на меті розбудити у молільника покаяння і закликають до глибшого духовного життя. Зокрема, там знаходимо такі поетичні слова: "Прийди, окаянная душе, прийди разом із плоттю твоєю, Творцеві всіх сповідайся, покинь, нарешті, колишню нерозсудливість і Богові принеси сльози свої у покаянні. Приспів: Помилуй мене, Боже, помилуй мене! Устань і подолай, як Ісус Амали́ка, тілесні пристрасті, завжди перемагаючи гаваонитян — спокусливі помисли. Перейди, душе, як колись ковчег, природній плин часу, та заволодій тією землею обітованою: так Бог повеліває". Тропарці канону, згідно з практикою, супроводжуються поклонами. У практиці Східних Церков візантійської традиції цей покаянний канон звершується частинами на Великому повечір’ї з понеділка до четверга першого тижня Великої Чотиридесятниці, а також повністю на утрені четверга п’ятої седмиці. Автором Великого покаянного канону є Св. Андрій Критський (660-740), архиєпископ на Криті. Див.фоторепортаж:
|