РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Внутрішньосемінарійний чемпіонат з настільного тенісу [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 11 березня 2020 21:18 | |||
Розпочалось дійство з молитви, яку очолив о. Роман. Префект перед початком змагань оголосив регламент проведення турніру та пояснив основні правила, а відтак побажав гравцям вдалої гри та хорошого настрою. З перших хвилин турніру почалася завзята і стрімка боротьба за призові місця. Впродовж усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу, переживаючи кожний влучний удар і промах. За підсумками змагань чемпіоном семінарії з настільного тенісу став першокурсник бр. Андрій Пуців, срібло в активі п’ятокурсника бр. Тараса Фаля, а замкнув трійку призерів семінарист третього курсу бр. Петро Мичко. Наступного дня ректор семінарії о. Мирон Бендик подякував усім учасникам турніру за гру та урочисто нагородив призерів почесними грамотами та солодкими призами, побажавши їм розвивати майстерність та не зупинятися на досягнутому. Див.фоторепортаж:
|