РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 28/09 Делегація ДДС взяла участь у богословському форумі УГКЦ
- 26/09 Пастирська практика семінаристів шостого курсу в капеланському служінні
- 24/09 Вийшла книга викладача ДДС про Христове славне Зновупришестя
- 18/09 Нижчі свячення братів шостого курсу
- 18/09 Пастирське служіння братів шостого курсу у сучасному медіапросторі єпархії
Найпопулярніше
- Олег ГРИНЬКІВ, «Ідея християнсько-національного виховання у творчості Григорія Ващенка» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Олег Кекош)
- Дмитро ВИТІВСЬКИЙ, «Тринітарна антропологія» французького богослова Олів’є Клемана» (науковий керівник - о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
Братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці» |
![]() |
![]() |
![]() |
Сокрута В. Плекайте в своїх серцях набожество до Пресвятої Богородиці і то аж до кінця вашого життя, бо то буде вам певною запорукою вічного спасіння. о. Ісидор Дольницький На сьогодні братство має матірний осередок у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа і дочірній – у Дрогобицькій Духовній Семінарії блаженних священномучеників Северина, Якима та Віталія. У нашій семінарії братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці» з’явилося з приходом о. Григорія Комара, котрий із 2001р. став духівником братства. Установче зібрання відбулося 2001 р. у свято Сорока Севастійських мучеників і день кончини засновника і духівника братства о. Ісидора Дольницького. Тоді ж відслужено Молебень до Пресвятої Богородиці. З того часу щоп’ятниці братчики (члени братства) збираються разом і підносять свої молитви до Богородиці, Небесної Матері і Заступниці. Крім молитви, піднесення духовного рівня студентів семінарії, підтримування і плекання їхнього духовного життя, сприяння позитивній формації духовенства, братство також займається місійною та харитативною діяльністю. Щороку братчики впродовж різдвяних, пасхальних та літніх канікул відвідують з місіями терени Донецько-Харківського, Одесько-Кримського екзархатів Києво-Вишгородської архиєпархії (Фастів, Київська обл.), а також були вісниками Доброї Новини для християн Казахстану (Караганда, Астана), Росії (Нижньовартовськ, Сургут). Харитативна діяльність проводиться у сиротинцях (Лаврів, Нагуєвичі, Борислав), будинках пристарілих (Підбуж, Самбір), реабілітаційному центрі анонімних алкоголіків АА «Назарет» у с. Рихтичі. У день празника Введення в храм Пресвятої Богородиці відбуваються щорічні урочистості з нагоди постригу нових семінаристів у члени братства. Святкування розпочинаються у переддень свята нічними чуваннями. Наступного дня всі очікують приїзду владики та гостей. Досить цікавим є чин прийняття у братство. Єпископ постригає кандидатів, даючи цим своє благословення, і укріплює батьківським словом, в якому наголошує про відповідальність братів щодо молитви та діяльности. Разом із цим пригадує, що ми повинні завжди прибігати за допомогою до нашої Небесної Покровительки, бо, як мовиться: «ще не чувано ніколи, щоб вона не помогла». Саме це намагається плекати братство у семінарії, щоб потім семінаристи, майбутні священики, поширювали почитання Марії серед християн.
|