РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 20/07 Богдан МАЦЬКОВИЧ, «Пастирська опіка над особами з психічними розладами» (науковий керівник – о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент - о. ліц. Євген Карпінець)
- 16/07 Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- 12/07 Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових студентів
- 08/07 Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
Найпопулярніше
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- Богдан МАЦЬКОВИЧ, «Пастирська опіка над особами з психічними розладами» (науковий керівник – о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент - о. ліц. Євген Карпінець)
Мистецька діяльність |
![]() |
![]() |
![]() |
Микола Мисів Актовий зал семінарії – важливе середовище у вихованні семінариста. Він пристосований, перш за все, для проведення конференцій, вирішення загальносемінарійних питань. Попри його пряме призначення, у актовому залі від заснування семінарії проводились різні культурні заходи - традиційні вечори гумору, пам’яті, різноманітні святкування… Тут також проходять реколекційні науки. Крім того в цьому приміщенні ми вибираємо семінарійну управу (декана семінарії) і Братства (голову, заступника, секретаря, скарбника). Ось найважливіші ініціативи, які провадяться у Дрогобицькій семінарії. Козацькі забави, які на початку ХХІ століття були мало відомими на Україні, зацікавили семінаристів і вони взялися за їх проведення та популяризацію. Так з’явилась традиція проводити це свято щорічно; доручили організовувати це дійство другому курсу. Свято св. Миколая Мирлікійського завжди пов’язане із подарунками, адже до семінаристів також приходить Святий Миколай, тому вони почали влаштовувати для нього різні сценки, вистави. Традиційно у семінарії це - свято гумору, оскільки на сцені ми показуємо наших викладачів, звісно ж, - у кумедних образах. Організаторами цього вечора є третьокурсники. На «Андріївських вечорницях», які також є святом гумору, брати- четвертокурсники жартують вже не над викладачами і настоятелями, а над семінаристами. Коли було засноване Братство «Введення в храм пресвятої Богородиці», з’явився також і празник Братства. З ним пов'язаний концерт і трапеза для братчиків та гостей із різних семінарій. Семінарія – це наша Alma Mater, але ми сумуємо і не забуваємо про рідних матерів, тому в травні у семінарії величним концертом та молитвою відзначають День матері. Також відбуваються різноманітні концерти і вечори, приурочені іншим святам або особам. Так останніми роками у нас відбулися Вечори пам’яті владики Юліана (Вороновського), отця Ісидора Дольницького, Святих і Методія, а також Шевченківські дні. Часто до нас навідуються відомі та цікаві особи, яких ми також приймаємо у актовому залі. Микола МИСІВ. Мистецька діяльність//СЛОВО № 2 (66) 2016, с.49
|