header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< січня 2017 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Спортивне життя у семінарії PDF Друкувати Електронна адреса

Тарас ШПАК

Однією із важливих сторінок семінарійного буття є спорт. Спортивне життя в семінарії є різноманітним та містить в собі чимало напрямків.

Найбільш популярним видом спорту в семінарії є футбол. Охочих поганяти м’яча на свіжому повітрі чи у спортзалі є чимало. Наша футбольна збірна брала участь у багатьох турнірах і товариських матчах. Особливою подією для команди ДДС була участь у 2013-2014 роках у міжсемінарійному турнірі, присвяченому українським новомученикам. Загалом у футбольному марафоні брало участь шість команд із Дрогобицької, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Київської та Брюховицької семінарій. В рамках турніру брати мали можливість відвідати інші семінарії, завести нових друзів, та, безперечно, пограти у футбол. Також наша збірна провела ряд товариських матчів із реабілітаційним центром «Назарет» та Василіанським інститутом філософсько-богословських студій з Брюхович. Приємні враження, нові знайомства та гарна атмосфера, яка панувала на полі, мабуть, надовго залишиться у пам’яті наших футболістів.

Іншим не менш популярним нашим заняттям є відвідування семінарійного спортивного залу. Тут брати мають можливість займатися на бігових доріжках, штанзі, гирях, гантелях, брусах, турніку, тобто використовуючи спортивну термінологію, – легкою та важкою атлетикою. Немало семінаристів для гарного самопочуття і міцного здоров’я практикують ранкову пробіжку, що додає їм бадьорості на увесь день. Хлопці максимально користають з наданих їм можливостей позайматись, щоб тримати себе у гарній формі.

Існує гарна традиція проведення змагань із настільного тенісу та шахів, що урізноманітнює семінарійне життя, дозволяє братам розвиватись та рости інтелектуально.

Тарас ШПАК. Спортивне життя у семінарії//СЛОВО № 2 (66) 2016, с.50